300 TL ve Üzeri Ceta Form Marka Alışverişlerinizde 30 TL İndirim!

Dayson Universal Pu Mastik 280 ml

  • Ürün Kodu: 080303
  • Marka: Dayson
  • Kategori: Silikon
  • Fiyat
  • %24indirim
    71,90 TL
    54,90 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Dayson Universal Pu Mastik 280 ml

Ürün Tanımı:
Dayson Poliüretan Mastik 280 ml, elastik yapışkan, yırtılma ve kopmalara karşı dayanıklı bir malzemedir. Otomotiv ve inşaat sektöründe kullanıldığı gibi birçok endüstride de birleştirme ve yapıştırma amacı ile kullanılır.


Uygulama Alanları:
Otomotiv, tekne içinde ve dışında çok geniş bir uygulama yelpazesi bulunan dayson otomastik, sualtı ve su üstünde ırgat,koçboynuzu ,kurtağzı gibi güverte elemanları montajında, Borda çıkışı , yakıt ve su dolum ağızları montajında, tekne içinde mobilya ek yerlerinde, tuvalet,lavobo montajında, sızdırmazlık amacıyla kullanılır. Ayrıca motorlu taşıtların karoserinde yapıştırma izolasyonla beraber pas yapmayı önler. Bu yüzden aşağıdaki uygulamalarda çok yüksek verim sağlanır. Kaporta ek yerleri saçların birleşim yerleri araçlardaki tüm metal ve plastik parçaların yapıştırmasında çok yüksek verim alınır. Astarsız güçlü yapışkan özelliğini otomotiv,inşaat sektörü malzemesinde gösterir, cam,anod alüminyum,ahşap,metal,polyester,beton. Dayson PU mastik, çeşitli endüstrilerde birleştirme ve yapıştırma amaçlı kullanılır.


Uygulama:
Yüzeylerde pas,toz ve yağ gibi malzemelerden arınmış olması gerekir. En büyük özelliği malzeme kurumadan her türlü boya ile boyanabilir.


Özellikler:
Dayanıklı ve elastik yapışkan özelliği ile kopma ve yırtılmaya karşı dayanıklı ve rüzgar geçirmezdir.
Yorumlar
Yükleniyor...